Piękne lata 20 powracają

Piękne lata 20 powracają

Prasóweczki

Moda szanuje się powtarzać – ważna to określić po powracających trendach. Desenie, kolory, wyglądy i modele. Co pewien chwila możemy zapisać to również na sposobach, kiedy również na drogach. Tanie i zapomniane rozwiązania modowe stają się znów średnie i swobodnie wybierane. Sprawdź najpopularniejsze trendy, które już powracają, zaś istniały na topie w latach 20. XX wieku.

Cekiny i brokat

W latach 20 dwudziestego wieku bardzo proste było ozdabianie ubrań cekinami i błyszczącym brokatem. Najpopularniejszym połączeniem była właśnie czerń w parze ze jasnymi czy silnymi cekinami. Ta moda powraca – nie ale na ubraniach. Coraz częściej zleca się cekiny, złote i srebrne zdobienia przy byciu wygodnych, codziennych butów. Najczęściej są one budowane z czernią, szarościami i czerwienią. Obecnie najlepsze sklepy internetowe polecają ten motyw i wiążą z jego przeznaczeniem baleriny, mokasyny, lecz także szpilki, sandały oraz trampki.

Wyjątkowe buty – czyli pantofelki “Mary Jane”

To pantofle z paskiem przy kostce, który intensywnie się wyróżnia i ozdabia całą stopę. Ten sposób pojawia się coraz zwłaszcza na trasach natomiast w garderobach gwiazd. Istnieją różne współczesne odmiany tych pantofelków. Są tanie, lecz więcej na szerokim obcasie. Współcześni projektanci obuwia odświeżają ten przykład, łącząc klasykę i nowoczesność tworzą idealne formy i modele. W wysoki sposób nawiązują do tradycyjnych czasów, a również uaktualniają dawne trendy dodając im tych akcentów.

Czy warto podążać za modą lat 20. XX wieku?

Oczywiście, warto nie tylko powracać do tradycyjnych motywów dokładne je odwzorowując. Można dobrze interesować się łącząc różne odcienie i sprawiając swój, inny sposób ubierania. Krótka fryzura, wysoka plus widoczna biżuteria, brokat, cekiny, frędzle – te wszystkie elementy wyróżniały lata 20. To kopalnia projektów i rodzajów na ożywienie swojej szafy. Buty nawiązujące do nowej stylistyki nadadzą Twojej pracy wyjątkowego charakteru.

zobacz również Najciekawsze powracające trendy z lat 20. XX wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *