Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna podstawa jest nadzwyczaj istotna dla wielu kobiet, a właśnie łatwo sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy starczy tylko nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby uzyskać oczekiwany efekt, jednak pewne defekty musieć będą dość większej ingerencji w ciało. Drinkiem z najczęstszych z stabilnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym środku i doświadcz, lub zatem wyjaśnienie dla ciebie!

Czym stanowi liposukcja?

Choć może wszystek skontaktował się kiedyś z pojęciem liposukcji, nie wszystek wie dokładnie, co się pod nim zawiera. Liposukcja to forma usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze względu na indywidualny czas procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej ograniczoną rurką i prowadzenia oleju z jej uwagą, sposób tenże głównie potocznie wymienia się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, gdyż zatem w ostatnich mieszkaniach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg można dokonać jednak oraz na różnych częściach, w tymże w stronie kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w przypadku ginekomastii tłuszczowej u ludzi, i choćby w rejonie podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu nowoczesnych rozwiązań, jest sposobem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak różniejsze sposoby jej sprawienia zezwalają na wiele wyższe zaufanie pacjenta, a także mniejszą bolesność po zabiegu oraz suchszy i przyjemniejszy okres rekonwalescencji.

Sam proces prowadzony stanowi w znieczuleniu ogólnym bądź krajowym i mało może występować od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, jednak najczęściej wygląda podobnie, może być wykonywana rozmaitymi metodami. Do najnowocześniejszych z nich należą:

liposukcja ultradźwiękowa – produkowane przez danie ultradźwięki wprowadzane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, zaczynając jej małe odseparowanie z innych tkanek. Dzięki temu technologia nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki wprowadzane w niniejszym kliencie liposukcji zezwalają na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w obszarze zabiegowym. Z tak pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można dokonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła idzie na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu znacznie szybko ważna je wyeliminować z systemu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe uwalniane są przez roztwór wodny, dzięki czemu są delikatnie wypłukiwane. Później można skorzystać spożywa w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego rodzaju liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe z innych tkanek. Dzięki temuż potrafią one pozostać spełnione w lipotransferze.

Przeciwwskazania do wykonania liposukcji

Jako że liposukcja jest sposobem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie zapoznać się z regułą przeciwwskazań i opracować swoją formę ze lekarzem – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny sugerować się między drugimi kobiety, które mają na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby oraz nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą potrafią istnieć zarówno zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, i nawet niezliczone ilości luźnej skóry w środowisku zabiegowym, np. na produkt dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą te aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża oraz czas laktacji. W przypadku liposukcji z użyciem lasera zabieg przekonuje się także pacjentom chorym na epilepsję natomiast tymże ze czystą opalenizną.

Liposukcja to krótki rozwiązanie na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zaś jej coraz nowocześniejsze technologie znacznie zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz skorzystać z najnowocześniejszych technologii usuwania tkanki tłuszczowej? Skontaktuj się na wizytę do Kliniki Miracki i pokochaj swoją nową, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *