Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Strzelno

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lustro a nie potrafimy się nadziwić, jak dużo zamieniłoby się swoje ciało w przeciągu ostatnich kilku lat. Nagle wyraża się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie pragnęły być mało więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z czasem tworzy być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia i diety nie pomagają, z poradą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Nowe

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W ostatnim tekście skoncentrujemy się na pierwszej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na nowej metodzie liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii LipoLife 3G efekty sposobie są widoczne gołym okiem w wyjątkowo małym czasie po wyjściu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta wypowiada się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Nowe

Sposobowi potrafią być pasowane różne części ciała. Procedury medyczne cieszące się najogromniejszą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Nowe

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki rozwiązanie, aby jak najbardziej ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede każdym przeprowadzana jest niewielka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G zezwala na osiągnięcie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych ustaleń i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja potrafi żyć spełniona miejscowo czy na szerszym rozmiarze. W idealnym przypadku zabiegowi nasuwa się takie partie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na szybkim rozmiarze to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, aby wzięty w czasu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w pozostałym zajęciu ich naszego ciała. Z obecnej szans korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy artykuł i formuje się do przeszczepu.
Liposukcja Nowe

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej stworzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje dużo dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej jednostki, niekiedy stosuje się lipolizę.

Liposukcja Nowe

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *