Honda Samochody Osobowe – Jaki Model Najlepszy

Honda Samochody Osobowe – Jaki Typ Najlepszy

Prasóweczki

Honda Samochody Osobowe – Jaki Typ Najlepszy. Marka Honda powstała w 1948 roku z propozycje Soichiro Hondy w Tokio. i do obecnego czasu trwała się samą z najpopularniejszych japońskich marek motoryzacyjnych, która nasze auta sprzedaje na wszelkich kontynentach. Niewątpliwe potwierdza to zaledwie o najdoskonalszej cechy tych samochodów. Honda to jedyna z opinii aut, w której ciężko wytypować ryzykowne jednostki. Znacznie łatwiej wskazać przykład z pięknym silnikiem. Tylko który samochód marki wybrać?

Honda samochody osobowe – Jaki model najlepszy

W wypadku używanego Hondy właściwym wyborem będą auta na benzynę, które zamiar są wizytówką marki. Wszystkie jednostki benzynowe pod logiem Hondy to doskonałe egzemplarze. Nie chodzi jednak skreślać diesla. Zadbany 2,2 nie powinien okazać się wcale takim złym wyborem. Silnik Hondy zdecydowanie dużo znoszą przejechane kilometry i upływający czas. Nacisk na toż pamięta głownie podejście inżynierów marki, którzy nie podążali za popularnością także swoje silniki byliśmy bez zbędnych wspomagaczy. Dlatego mocne eksploatowanie silnika nie jest aż tak wysokiego wpływu na jego moc.

Które to model wybrać? Jeśli szuka o samochody benzynowe najlepszym wyborem będą auta serii K 2.0 i 2.4. Znaleźć je wolno w części popularnych modeli producenta – np.: Civcu VIII Type R, Accordzie VII, CR-V II. W wersji trwałości i pewien a nowy silnik wypadają ponad przeciętnie! Co jeszcze charakteryzuje wybrane modele? Wysoka ogólna trwałość silników serii, wytrzymały łańcuchowy napęd rozrządu oraz ogólna efektywność na dużo delikatnym poziome. Co może szwankować? Zdarzają się wpadki z wałkami rozrządu (szczególnie w Hondzie Accord). Ponadto auta maja podatność na zużycie oleju silnikowego i dość duże spalanie (zwłaszcza w silnikach 2.4).

Druga część silników godnych przyczyny będą silniki R 1.8 i 2.0 określane jako drinki z najczystszych benzyniaków. Miały zastąpic jednostki K i udało się to bezproblemowo. To niewątpliwie dobre i spokojne silniki, których minusów trzeba by długo szukać. Dealerzy marki Honda zgodnie twierdzą, że silniki serii R więc dużo łatwo udane konstrukcje. Gdy się o nie dba również dodatkowo zawsze serwisuje nie psują się. Wymienione silniki charakteryzuje wysoka trwałość (obu wersji), zużycie paliwa na godnym poziomie (np. Civic „ufo” 1.8/140 KM średnio zużywa blisko 8 l/100 km, a Accord VIII 2.0/156 KM – ok. 9 l/100 km)., znośne koszty obsług oraz zadowalająca dynamika. Słabe strony trudno wskazać. Jedyne problemy jakie mogą wystąpić dotyczą zautomatyzowanej skrzyni i-Shift.

Na deser coś dla miłośników diesli. Auto z silinikiem 2,2 to dużo udany samochód! Istnieje zatem idealny egzemplarz diesla stworzony pod logiem Hondy i z razu zdecydowanie udany. Jest delikatny, efektywny i ekonomiczny. Jeśli będzie często serwisowany, bez problemu przemierzy nawet do 500 tys kilometrów. Jednostkę charakteryzuje rozsądne spalanie oraz ogólna trwałość. Na auta z silnikiem 2,2 diesel stanowi daleko duży popyt. Stąd minusem że stanowić wartość i obecność na zbytu samochodów z dość dużym przebiegiem, co nie ma odniesienia do ceny.

Silnik, który w Polsce nie zdobył za wysokiej popularności, bo nie montowano go w zbyt wielu rodzajach, a a gdy się prezentuje stanowi nie do zdarcia – 3.5 V6 (J). Auta z ostatnim silnikiem komponuje się od 20 lat. W poprzednich okresach największą renomą cieszyła się wersja 3.5/295 KM, którą można odnaleźć między drugimi w Hondzie Legend. Użytkownicy polecają ten projekt za za efektywność, kompaktową budowę i niezniszczalność. Niestety spalanie nie jest wymarzone, bo liczyć można nawet 14-15 l/100 km. Jednak trwałość mechaniczna silnika i odporna elektryka stanowi w mieszkanie wynagrodzić ten zabieg miłośnikom Hondy.

Od 70 lat Honda wyprodukowała już wiele modeli aut. Oprócz najbardziej znaczących jak Civic i Acura można zaliczyć modele sprawdzające się w centrum takie jak: Honda Acord, Honda Legend, Honda Jazz. Do grup SUV-y zaliczymy Hondę CRV i Hondę HRV. Tak i na efekt samochody sportowe: Honda CRX oraz NSX. Markę charakteryzują przede wszystkim solidne jednostki napędowe oraz rozrząd napędzany trwałym łańcuchem. Duży asortyment aut tej firmy oferują salony samochodowe w Warszawie. Wybierz nasze wymarzone auto: honda Warszawa

zobacz też Honda Samochody Osobowe – Jaki Model Najlepszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *